Paskola smulkiajam verslui: sėkmės istorijos

parašė , 2018-05-28 15:49

Galima sakyti, kad paskola katik startavusiam verslui bus savotiška deguonies kaukė, leidžianti kvėpuoti. Iš tiesų, be paskolos verslas pradžioje sunkiai juda, o kur kitur gauti pradinį įnašą? Įprasta yra skolintis, ir tai yra rizika, kurią prisiima verslininkas pačioje pradžioje tam, kad vėliau viskas būtų tik geriau. Štai keletas istorijų, kuomet smulkiesiems verslininkams pirmuosius žingsnius, vėliau nuvedusius į sėkmę, iš tiesų būtent ir padėjo žengti tokio tipo paskolos.

Smulki statybų įmonė

Naujam versluiŠtai viena įmonė tikina, kad Šeimos kredito unija yra tas dalykas, kuris gali padėti žengti pirmuosius žingsnius versle. Įmonės direktorius sako, kad sumanė steigti nedidelę statybų įmonę, nes pats yra dirbęs šioje srityje ir žino jos trūkumus, žino, ką galima būtų pagerinti. Todėl žinojo, kokios statybų įmonės reikia šiai rinkai. Žinoma, ją įsteigti norint, reikia turėti bazę pinigų. Reikia pirmiausia turėti UAB įstatinį kapitalą. Tuomet reikia turėti pinigų pirmiesiems žmonių atlyginimams ir įrankių pirkimui arba nuomai. Šis direktorius nutarė pradžioje nuomotis, nes paskaičiavo, kad tai nebus labai brangu ir, jeigu jo planas sėkmingas, tai vis tiek atsipirks, o drauge bus mažesnės investicijos, taigi, ir mažesnė paskola. Pasitvirtinus idėjai, kad visgi viskas veikia, jau buvo šiek tiek uždribta, kad būtų grąžinta pirmoji paskola. Tuomet antroji paskola buvo imama verslo plėtrai – įrangos ir įrankių pirkimui. Taip smulkusis verslas ir prasidėjo, o vėliau plėtėsi ir tapo kur kas didesniu.

Jaukus ekologinis ūkis ir parduotuvėlė

Dar vienas sėkmingas verslas, kuriam kelio pradžios plytas pakloti padėjo nedidelė paskola – tai ekologinis ūkis ir parduotuvėlė. Kaip žinia, pastaruoju metu populiarėja įvairios ekologinės idėjos, tarp jų ir sveikai užaugintas maistas. Viena moteris ėmėsi pati auginti daržoves atitinkant visus sertifikatus, siekiant jas parduoti. Iš pradžių pakako darbo su verslo liudijimu, vėliau buvo nuspręsta rinktis tokį ekologinio ūkio modelį, kuomet galima ir įdarbinti keletą žmonių ir aprūpinti parduotuves savo daržovėmis. Taigi, viskas sekėsi puikiai, o šiam pokyčiui reikalinga paskola netrukus buvo atiduota. Moteris džiaugiasi, kad smulkiajam verslui šiais laikais gali pagelbėti unijos teikiamos paskolos, kreditai.

Maža kulinarinė įmonė

Nedidelę kepyklėlę miesto centre atsidariusi jauna šeima taip pat pradžią galėjo padaryti tik dėl to, kad pasiskolino. Teko pirkti virtuvės įrangą, tinkamai paruošti patalpas, įdarbinti virtuvės meistrą. Tačiau dabar visa tai yra įgavę pagreitį ir sekasi gerai, paskola jau grąžinta.

Vienas atsakymas į “Paskola smulkiajam verslui: sėkmės istorijos”

  1. Rokas says:

    Iš tikrųjų, protingai susiplanavus pajamas, kredito paslaugas teikiančios įstaigos gali labai palengvinti gyvenimą ir atnešti daug pelno.
    http://kku.lt/paskolos/verslo-paskolos/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *