Reikalavimai ir verslo kreditai procesas

parašė , 2013-11-15 14:29

Verslo kreditas gali finansuoti verslo iniciatyvą, padidinti pinigų cirkuliaciją ar dalyvauti su kapitalo sąnaudomis verslo vystymuisi. Patartina palyginti verslo kreditus nuo skirtingų finansų įstaigų ir ištirti mokesčius ir kainas.

Kai jūs kreipsitės dėl verslo kreditas, tinkle ar finansų įstaigoje, daug informacijos bus reikalingas taip pat kaip lydinčioji dokumentacija, kad patikrintų informaciją. Reikalinga, kad pretendentas turi būti aštuoniolika metų ar vyresnis ir gabus aprūpinti lydinčiąją dokumentaciją, kad patikrintų informaciją.

Standartinė dokumentacija, reikalinga įrodyti pajamas, kreipdamasi dėl verslo kreditas, apima dvidešimt keturis mėnesį (kažkoks, apgaubia trisdešimt šešis mėnesį), finansinės ataskaitos, balansas, ir naudos ir praradimo tvirtinimai
Jūs turite taip pat pateikti paskutinių finansinių metų pajamų deklaraciją kiekvienam verslo principui. Jei jūsų verslas bus paleidimas, jūs turėsite aprūpinti verslo planą ir pinigų cirkuliacijos projektavimą.

Papildoma dokumentacija gali būti reikalinga specifiniams valstybės vientisumo tipams, tokiems kaip:

• Partnerystė: Operacinė sutartis, privatumo tvirtinimas ir sutikimo formos, pasirašytos partijų, Mokesčio rinkmenos skaičiaus ir dokumentacijos, kuri patikrina partnerystės informaciją tokią kaip partnerystės sutartis, minutės partnerystės sutarties ar patikimo dokumento, siejančio partnerystę.

• Kompanija: Valdydamas Sutartį, Privatumo Tvirtinimą ir Sutikimą, pasirašytą visų partijų, tapatumo pareiškimo ir Mokesčio Rinkmenos Skaičiaus.

• Pasitikėjimas: Kopija Patikėtų Dokumentų, Operacinės sutarties, Privatumo Tvirtinimo ir sutikimo formų, pasirašytų partijų ir Mokesčio Rinkmenos Skaičiaus.

• Visuomenės: Valdydamas Sutartį, Fakso Rinkmenos Skaičius ir Visuomenė laiko dokumentaciją, tokią kaip Susitikimo Minučių kopija.

Skolintojas įvertins jūsų paraišką ir analizuoja visą informaciją. Procesas apima nustatymą, jei verslas gali leisti sau paskolą, sugebėti padaryti reikalingus užmokesčius ir jei verslas gali aprūpinti saugumą. Svarbus faktorius, ties kuriuo skolintojai susitelkia, įvertindami paskolą yra "skola į teisingumo santykį".

Matai "skola į teisingumo santykį" santykis tarp kapitalo, paaukoto kreditorių, ir kapitalo, prisidėjo akcininkų. Vartojant skolos iki santykio formulę (dalo visus įsiskolinusius ar visus įsipareigojimus į visą teisingumą ir gauti procentinį dydį, jūs galite padauginti atsakymą 100) jūs turėsite požymį, kad verslas ar kompanija galbūt nesugeba sukurti pakankamai grynųjų pinigų, kad patenkintų įsiskolinusius įsipareigojimus.

Kai tik verslo greitas kreditasi pritaria, skolintojas ir pretendentas sutars dėl palūkanų normos ir užmokesčio sąrašo. Pretendentas privalo pasirašyti sutartį. Svarbu gauti aiškų supratimą visų terminų ir sąlygų, nustatytų sutartyje.

Jei jūs nesate daug žinantis apie tai, kaip ir kai jūs turite padaryti užmokesčius, jūs galite baigti tuo, kad atsilyginate neteisingomis datomis ar padaryti elektroninį perkėlimą, ir tai nerodys ant skolintojo įrašų laiku. Darydamas vėlyvus užmokesčius jūs galite susidurti su papildomais mokesčiais.

Verslo kreditas gali finansuoti verslo iniciatyvą, padidinti pinigų cirkuliaciją ar dalyvauti su kapitalo sąnaudomis verslo vystymuisi, bet lieka patartina palyginti verslo kreditus nuo skirtingų finansų įstaigų ir ištirti mokesčius ir kainas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *