Greitieji kreditai – kai pinigų reikia nedelsiant

parašė , 2013-11-04 12:33

Šiandien retas kuris turime laiko laukti, kol gausime paskolą, jei pinigų prireikia skubiai. Kadangi ne visi jaučiamės gerai prašydami artimųjų pagalbos, pritrūkus kelių šimtų litų, ieškome kitų būdų, kaip pasiskolinti pinigų. Viena geriausių išeičių – greitieji kreditai, kurie gali būti suteikiami per labai trumpą laiką. Pavyzdžiui, greitųjų kreditų bendrovė Bobutės paskola įsipareigoja suteikti vos per pusvalandį – tiek laiko užtruks, kol jūs užpildysite paraišką gauti paskolą ir Jūsų sąskaitą pasieks pasiskolinta suma.

Kas gali gauti paskolą?

Bobutės paskolaGreitieji kreditai gali būti suteikiami tik pilnamečiams asmenims, kurie gauna reguliarias pajamas. Svarbu ir tai, kad asmuo neturėtų pradelstų mokėjimų kredito įmonėms – tai gali užkirsti kelią ne tik pasiskolinti iš greitųjų kreditų bendrovių, bet ir gali neleisti pirkti išsimokėtinai ar imti paskolą iš banko.

Kiek galima pasiskolinti?

Tai priklauso nuo jūsų asmeninių pajamų. Dabar leidžiama pasiskolinti ne didesnę sumą nei 40 procentų Jūsų mėnesio pajamų. Taigi, jei uždirbate 1000 litų, jūs galėsite pasiskolinti 400 litų.

Kada reikia grąžinti paskolą?

Prieš skolindamiesi apmąstykite, kokiam laikotarpiui Jums reikalingi pinigai. Pavyzdžiui, Vivus.lt leidžia pasiskolinti 15-30 dienų (jei kreditą įsipareigojate grąžinti viena įmoka), tačiau galite pasiskolinti ir ilgesniam laikotarpiui, pavyzdžiui, pusei metų, jei jums reikalinga didesnė pinigų suma – įmokas Jums reikės mokėti kas mėnesį.

Kaip pasiimti greitąjį kreditą?

Jums reikia išsirinkti greituosius kreditus teikiančią bendrovę, pavyzdžiui, Bobutės paskola ar Vivus.lt. Tuomet užsiregistruokite, užpildykite paraišką ir patvirtinkite sąskaitos numerį (tikriausiai Jums reikės pervesti simbolinį vieno cento mokestį į kredito bendrovės sąskaitą), ir laukti, kl Jūsų paraiška bus patvirtinta arba atmesta.

Kodėl paraiška gali būti atmesta?

Jums gali būti nesuteiktas kreditas, jei Jūs nesate pilnametis, negaunate pastovių pajamų ar esate prasiskolinęs praeityje. Jei anksčiau kurį laiką vėlavote grąžinti kreditą, gali būti, kad esate įtraukti į skolininkų bazę, ir tai gali užkirsti kelią skolintis ateityje.

Ką daryti, jei nepavyksta grąžinti kreditą laiku?

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, tai informuoti kredito bendrovę. Jei vėluosite kelias dienas, nieko blogo nenutiks (už kiekvieną pradelstą dieną bus skaičiuojami procentai), tačiau vėluojant ilgesnį laiką, galite būti įtraukti į skolininkų bazę, ir tai gali neleisti skolintis ateityje.

Taigi, nei jei Jums tikrai labai reikia pinigų nedelsiant, apsvarstykite, ar tikrai turėsite galimybę be didesnių problemų kreditą grąžinti laiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *