UAB Steigimas Kaune – kainos

parašė , 2013-10-09 13:20

UAB steigimas Kaune pastaraisiais metais ypač patobulėjo. Padidėjo teikiamų paslaugų skaičius, jų populiarumas, kas padėjo sustiprinti tiek Kauno, tiek visos Lietuvos UAB steigimo įmonių rinką. Vis dėlto, kokios yra įvairių, šių įmonių teikiamų paslaugų, kainos? Būtent tokia ir bus mūsų šiandieninė tema.

UAB perdavimas.
UAB perdavimas – tai pati populiariausia, lietuvių naudojama paslauga. Jos metu, įmonė perduoda Uždarają Akcinę Bendrovę užsakovui, kas leidžia žmogui gauti UAB vos per keletą dienų. Šios paslaugos kaina pagrinde svyruoja apie vieną tūkstantį litų.

UAB su unikaliu pavadinimu.
Įmonės teikia ir paslaugą, kurios metu jie patys įsteigia įmonę su jūsų pasirinktu vardu. Ši paslauga yra naudojama tuomet, jei jums yra svarbus UAB steigimas ir jos pavadinimas. Ši paslauga dažniausiai kainuoja nuo 800 iki 1000 litų.

Verslo paketas.
Įmonės taip pat teigia paslaugą, kurios metu jums suteikia verslo pradžios paketą – gaunate bendrovės logotipą, firminį stilių, pilnai paruoštą interneto svetainę ir daugybę kitų funkcijų, reikalingų sėkmingo verslo pradžiai. Ši paslauga kainuoja apie 2500 litų.

Konsultacijos.
Konsultacijos – tai tiesiog privalomas dalykas, kuomet vyksta UAB steigimas Kaune. Vis dėlto, tai darant pačiam, nors sutaupyti ir pavyks, tačiau viską padaryti vienam yra tikrai sunku, todėl naudotis konsultacijomis yra kone privaloma. Paslaugos kaina – 250 litų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *