3 programos 0 žemyn greitas kreditas

parašė , 2013-09-15 22:44

Kredito girgždesys smogė kiekvienam sunkiai. Bankai suspaudė viršuje savo rankinės virveles. Nuostabios Programos, kurias brokeriai ir skolintojai vieną kartą išmetė bet kame su pulsu beveik dingo. Bet tai reiškia, kad ten absoliučiai joks kelias negauna kreditas, nepliumptelėdamas mažiau kaip 20 %? Kas įvyko namo be pinigų pirkimui žemyn? Tai gali vis dar būti padaroma?

Atsakymas yra "taip". Nulis žemyn įkeičia, yra vis dar pasiekiami, bet yra tam tikros labai specifinės kvalifikacijos, kad gautų juos. Aš įrašiau į sąrašą tris, bendriausius čia jūsų patogumui.
1. Kaimiška Išsivystymo greitas kreditas. – Kaimiška Išsivystymo greitas kreditas yra pagaminta per Jungtinių Valstijų Žemės ūkio Skyrių. Ši kreditas programa yra taip populiari, kad programa tipiškai sunaudoja pinigus artėjant jos pabaigai fiskaliniai metai. Ši programa nėra apribota iki pirmo karto naminiai pirkėjai. kreditas procesas yra pradėtas per pritartą skolintoją, ir yra priklausantis pajamų nurodymams, ir turtas turi būti nupirktas pažymėtame kaimo rajone. Nuostabi šios kreditas dalis yra tipai ypatybių, kurios turi teisę. Tinkami turto tipai apima egzistuojančius namus, naują statybą, modulinius namus, Suplanuotus Vieneto Įvykius, tinkamą bendrą nuosavybę ir net naujus gamintus namus. Kitas gražus įžūlus šios programos yra, kad uždarymas kainų ir turto pagerinimo kainų gali būti factored į paskolą. Pažiūrėkite į šią programą. Jūs galėtumėte būti nustebintas surasti tai, ką Amerikos Vyriausybė laiko "kaimiškas".

2. VA – Jei jūs esate Jungtinių Valstijų ginkluotųjų pajėgų veteranas, Jūs daugiau negu tikėtina ruošitės VA greitas kreditasi. VA kreditas yra kita nulinė mokėjimo grynaisiais kreditas galimybė. greitas kreditas tikrai keičiasi priklausomai nuo tipo paslaugos ir jei tai yra jūsų pirma vidaus greitas kreditas ar einanti po vidaus greitas kreditas. Yra kreditas finansavimo mokestis, kuris yra ridentas į paskolą, kuri bėga nuo 2 % į 3 % priklausomai nuo ankstesnių kvalifikacijų. Pavyzdžiui: Jungtinių Valstijų Karinių oro pajėgų veteranas gali užmokėti 2.15 % kreditas finansavimo mokestį pirmą kartą vidaus greitas kreditas, tuo tarpu nacionalinės gvardijos veteranas gali užmokėti 2.85 % už tą pačią paskolą.

3. Federalinis Karinis jūrų laivynas – Jei jūs nesate narys kariuomenės, bet esate civilis tarnautojas vyriausybės ar šeimos narys Karinio personalo ir priklauso Jūrinei federalinei Kredito Sąjungai, jūs negalite ruoštis Jokiai Mokėjimo grynaisiais greitas kreditasi. Jūrinė federalinė Kredito sąjunga yra didžiausia kredito sąjunga Jungtinėse Valstijose abiejuose vertinguose dalykuose ir narystėje. Jie turi programą savo kompetentingiems nariams, kuri leidžia pirminės vidaus kreditas 100 % finansavimą. Kaip VA, yra mažas viso kreditas kiekio apytiksliai 1.7 % finansavimo mokestis. Jūrinė federalinė Kredito Sąjunga siūlo 15 metų ir 30 metų programą.

Taip, net nepaisant to, kad nekilnojamojo turto rinka pralaimėjo, yra pasirinkimas 0 žemyn greitas kreditas. Kaip su bet kokiu kreditas sprendimu, rinkite savo informaciją, suformuokite tam tikrus klausimus ir susisiekite su kreditas profesionalu, kad padėtumėte jums priimti informuotą sprendimą prieš pirkimą. Tai yra jų interesų padėti jums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *