Asmeninės kreditai be kreditingumo patikrinimo: radimas geriausių pasiūlymų net su blogu kreditu

parašė , 2013-10-17 16:52

Kai kuriems blogiems kredito kreditas gavėjams, galimybės gauti kreditas pritarimą yra tiek žemos, kad yra pirmenybė, kad paslėptų jų kredito istoriją jei apskritai galimas. Bet net šiai pretendento kategorijai yra kreditas galimybių, su galimybe gauti asmeninę paskolą be kreditingumo patikrinimų, atliktų skolintojo.

Kaip su visais kreditas produktais, yra už ir prieš į tokį kreditas pasirinkimą, bet yra mažai abejonių, kad jis suteikia kreditas gavėjams galimybę gauti pritarimą su blogu kreditu ir gyvybiniais fondais, kad turėtų reikalo su finansinėmis ir įsiskolinusiomis problemomis.
Tačiau, tai būtų netikslu, kad apibūdintų bet kokią asmeninę paskolą, suteiktą po pritarimo proceso, kuris nerodo kredito, tikrinančio kaip įperkamiausias kreditas pasirinkimas. Yra papildomų sąnaudų ir didesnės palūkanų normos, tarp kitų kompromisų, priimti. Bet papildomos išlaidos gali būti vertos.

Jokių Kreditingumo patikrinimų pranašumai

Skolintojams, teikdamas asmeninę paskolą be kreditingumo patikrinimo atliko priemonę, jie nori priimti 100 % pavojaus. Tai yra labai akivaizdus pranašumas, su pretendentais, ne reikalingais aprūpinti bet kokią formą įkeisto turto užsakyme būti pritariama. Ir yra kitų pranašumų šios kreditas rūšies ieškojimo taip pat.

Vienam, faktas, kad praėjusios kredito svarstomos problemos yra pražiūrėtos priemonė, kad tiems su labai blogu kredito reitingu, palūkanų norma ir kiti kreditas terminai yra apskritai pagerinimas ant terminų, paprastai pasiūlytų. Pritarimo su blogu kreditu apsaugojimas nėra niekas keisto, bet kai kuriems pretendentams, palūkanos, kurias įkraunama, daro atmokėjimą per brangų.

Bet galbūt galų gale, faktas yra, kad tiems pretendentams su nepaprastai žemais kredito reitingais, yra vis dar galimybės šaltiniui kai kurie kreditas fondai. Asmeninė greitas kreditas, net brangus, aprūpina galimybę atstatyti kredito padėtį.

Jokių Kreditingumo patikrinimų nenauda

Žinoma, nėra jokio tokio daikto kaip laisvi priešpiečiai, taip, net jei pranašumai gauti asmeninę paskolą be kreditingumo patikrinimo yra dideli, yra kompromisų, kurie turi būti priimti taip pat. Ne mažiausia yra išlaidos, su kuriomis tie su vidutine kredito daugybe turi stovėti.

Kad padarytų greitas kreditasi pritarimą, neatlikdamas kreditingumo patikrinimų gyvybingas, skolintojas įkraus didesnę palūkanų normą negu normalus. Šitos normos yra nustatytos kiekvienam, be tikros daugybės reguliavimo. Mintis yra tokia, kad atrakcija pritarimo su blogu kreditu pritrauks tuos su daugybe, kuri yra nepaprastai žema.

Tačiau, tai reiškia, kad tie, kas gali gauti asmeninę paskolą su truputį geresniais terminais turi atsisakyti tos galimybės. Taip, kažkas, kas galėtų gauti BALANDĮ 10 % kitur, bet turi blogą pritarimo galimybę turi priimti 14 % vietoj artimo tam tikro pritarimo.

Kvalifikavimas greitas kreditasi

Nėra jokių ypatingų reikalavimų kai prieita prie kvalifikavimo, kad kreiptųsi dėl asmeninės kreditas be kreditingumo patikrinimo. Bet yra tam tikros ribos išreiškiant dydžiu kreditas, kuriai skolintojas nori ignoruoti kredito istoriją. Paprastai, kreditas suma yra palyginti žema, su maksimaliais apytiksliai 10.000$ kiekiais.

Pagrindiniai kriterijai, tačiau, yra tas pats o dėl bet kokios kitos kreditas, su visais pretendentais, turinčiais būti per amžių 18, ir būdamas ar Amerikos gyventojas ar teisėtas ilgalaikis gyventojas. Kad gautų pritarimą su blogu kreditu, yra taip pat akivaizdus reikalingumas įrodyti pajamų patikimą šaltinį.

Ir kadangi fondai nuo pritartos asmeninės kreditas turi būti perleisti banko sąskaitai, ir paprastai atmokėjimas yra paimtas tiesiogiai nuo pranešimo, yra reikalingumas turėti dirbančią banko sąskaitą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *