Kas yra kai kurie iš pagrindinių įvykių kreditai pramonėje nuo 2008 finansinio žlugimo?

parašė , 2013-11-01 18:56

Finansinis žlugimas 2008 turėjo plačiai paplitusius atgarsius kreditas pramonei, kuri turėjo nuo to laiko priimti naujus standartus ir geriau valdyti pavojų.

Gausūs faktoriai privedė prie krizės, apimdami, bet neapribojo iki, sekantis:

Lengva prieiga prie kredito – Jokios pajamos, joks mokėjimas grynaisiais, jokie vertingi dalykai? Jokia problema! Net kreditas gavėjai be pajamų perspektyvų galėjo ruoštis subsvarbiausioms paskoloms.

Pigus kreditas – Net kreditas gavėjai su daug išteklių buvo gundomas prie pigių pinigų, dažnai perplėsdamas save savarankiškai, kad nupirktų ir "spragtelėti" namus.
Silpni skolinantys standartai ir blogas kreditas rizikos valdymas – Skolintojai pakelia didžiąją dalį kaltės, kadangi jie pritarė pavojingoms paskoloms.

Federalinė Rezervų Sistema atsakė į krizę, imdamasi veiksmų, kad stabilizuotų ekonomiką ir atkreiptų į finansinio sektoriaus saugumą dėmesį. Kai kurie iš jo veiksmų apėmė: aprūpindamas gautas, trumpalaikes kreditus finansų įstaigoms, aprūpindamas kreditus finansų įstaigoms pavojuje nepajėgti sutrukdyti pakenkimo tikėjimui ekonomika, pridėjimas likvidumo į bankų sistemą, praleidimas įtampos testų gausių bankų, ir pagalbos susilpnino rinkas, kad tęstų funkcionuoti. Federalinė Rezervų Sistema taip pat nuleido palūkanų normas ant paskolų ir kitų vartotojo paskolų, pateiktų kreditą skolintojams, apimtiems palaikymo vartotojo paskolų ir paskolų, ir suspaudė reguliavimą, paveikiantį skolinančią paskolą, teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimai, ir kreditinės kortelės. Tuo tarpu, vyriausybė įvedė kelis apgyvendinimą ir kreditas pasikeitimo programas.

Pagrindiniai įvykiai apėmė:

Lokio Laivagaliai sugriūva

Fannie Mae/Freddie Mac conservatorship

Lehman Brolių bankrotas

AIG stabilizavimas

BREZENTAS (Probleminė Paramos Vertingų dalykų Programa)

Apgyvendinimo programos, įvestos

PPIP programa (Vieša Privačios investicijos Programa)

Dodd-Frank Wall Street Reforma ir Vartotojų apsaugos įstatymas

Pagal Skyrių Iždo Finansinis Krizinis Atsakymas Diagramose, Probleminė Paramos Vertingų dalykų Programa (BREZENTAS) ir kitos krizinės atsakymo programos:

Padėtas pradžios iš naujo ekonominis vystymasis

Paruoštas dirvą išėjimo į pensiją santaupoms, kad užaugtų

Padėtos pradžios iš naujo rinkos, kurios aprūpina finansavimą

Padėtas stabilizuoja nekilnojamojo turto rinką

Sutaupytas automobilio pramonė

Suvaldytas pakenkimas ir padėjo iš naujo pradėti ekonomiką

Padėtas stabilizuoja finansinę sistemą

Padėtas trukdo finansinės sistemos žlugimui

Padarytas finansine pramone, mažiau pažeidžiama, kad sukrėstų negu prieš krizę

Šis tas pats pranešimas taip pat sako, kad ekonomika turi ilgą kelią, kad nueitų, kad visiškai pasveiktų nuo finansinės krizės.

kreditas pramonė turi įsipareigojimą valdyti jo finansinius pavojus. kreditas rizikos valdymas ir kreditas aptarnavimo programinė įranga yra dabar paprastai naudojami kreditas pramonės, kad identifikuotų ir išlygintų pavojų, vaizduoklio atlikimą, ir priimtų protingesnius skolinančius sprendimus. Pavyzdžiui, kreditas rizikos valdymo programos su duomenų vizualizacija daro tai lengviau skolintojams įgyti įžvalgumą, jie turi sušvelninti pavojų. Užuot plūdęs per sudėtingas skaičiuokles, užpildytas tinkamas, bet duomenys "sunkiai, kad suprastų", matai ir diagramos gali skubiai atskleisti rajonus tas reikalingumo dėmesys. kreditas aptarnavimo programinė įranga padeda skolintojams priimti protingesnius skolinančius sprendimus, pagrįstus bet kokiu faktorių skaičiumi. Šitos programos gali taip pat detalizuoti, kodėl kreditas gavėjas buvo nustatytas netinkamas duotam programos skolinimui.

Finansinis 2008 žlugimas nesupurtė kreditas pramonę – ir ekonomiką laisvėje – kaip niekada anksčiau. Tuo metu, kai gausūs įvykiai įvyko nuo tada, kreditas aptarnavimo programinės įrangos vystymasis gali padėti pofinansiniams kriziniams skolintojams valdyti pavojų ir priimti protingesnius skolinančius sprendimus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *