Namų pirkimas gali būti pigesnis negu nuoma

parašė , 2013-12-28 10:27

Milijonams nuomininko svajonė apie homeownership atrodė tolima ir nepagaunama, kažkas, kad tikėtųsi, bet mažai tikėtina įvyktų greitai. Savininkai panaudojo šį minties procesą savo pranašumui pastaraisiais metais, drastiškai keldami nuomojamas normas po visą šalį. Gegužę JAV dalys, nomuodamos namus ar butą tapo brangiomis pastangomis. Jei jūs šiuo metu nomuojate jus, turi svarstyti namų pirkimą šiuo momentu.

2 Pagrindinės priežastys Jūs Turite Nupirkti šiais metais 1. kreditas palūkanų normos yra žemos. 2. Naminės vertės kyla.

Žemų naminių kainų ir ir žemų palūkanų normų kombinacija kuria puikią aplinką, kad nupirktų namus. Yra du pavyzdžiai to, kodėl namų pirkimas dabar gali išgelbėti jus pinigai.
Pavyzdys #1: Severna Parkas, Merilendas: Anapolyje šiuo momentu keturi miegamojo namas kainuoja apytiksliai 2.900$ per mėnesį išnuomoti. Daug Savininkų liepia, kad pirmi mėnesių nuompinigiai, paskutiniai mėnesių nuompinigiai, ir indėlis, lygus mėnesių nuompinigiams už visą 8.700$ kainą prisiartintų.

Panašus dydis namo tame rajone yra šiuo metu ant rinkos 359.000$ nupirkti. Naudojant 3 % mokėjimo grynaisiais vidaus paskolą tai tiktai kainuotų 10.770$, kad nupirktų namus. Su šiandienėmis palūkanų normomis kreditas gavėjas galėjo ruoštis 30 metų pastoviai greitas kreditasi 3.5 %. Mėnesinis viršininkas ir palūkanų išmoka toje paskoloje tiktai būtų 1.567$. Net po prisidedančių mokesčių, draudimo, ir kreditas draudimo nuomininkas šiame pavyzdyje taupytų šimtus dolerių kas mėnesį ir taptų naminiu savininku.

Pavyzdys #2: DesMoines, Vašingtonas: DesMoines, priemiestyje Sietlo, nebrangus du miegamasis vonios butai kainuoja apytiksliai 1000$ per mėnesį išnomuoti. Savininkai tipiškai reikalingas indėlio, lygaus mėnesių nuompinigiams, tokiu būdu jie kainuotų 2.000$, kad persikeltų į vyresnį butą.

Tame tame pačiame rajone jūs galite nupirkti du miegamąjį vienas vonios namas tiktai 130.000$. kreditas gavėjams, kurie tarnavo kariuomenėje, VA vidaus greitas kreditas galėjo būti panaudota, kad nupirktų namą su nuliniu mokėjimu grynaisiais. Naudojant 30 metų pastovią paskolą su 4 % didesne palūkanų norma mėnesinis viršininkas ir palūkanų išmoka tiktai būtų 620$. Kaina, kad įeitų į namus būtų bereikšmė. Net jei, naudodamas FHA kreditas paskolą, kad padarytų pirkimą mokėjimas grynaisiais galėtų būti taip žemas kaip 3 % ar 3.900$, vos daugiau negu, ką tai kainuoja, kad persikeltų į naują butą.

Abiejuose šitų pavyzdžių tai rodo, kaip srovė žemai naminės kainos su žemomis kreditas palūkanų normomis sukūrė puikią galimybę nuomininkui tapti naminiais savininkais. Daugelyje rinkų brangiau išnomuoti šiuo momentu negu nupirkti. Jei jūs norite paversti svajonę apie būsto nuosavybę į tikrovę, lengva pradėti. Tiesiog susisiekite su FHA, ir VA pritarė skolintojui, kad taptų iš anksto vertintas, kad jūs žinotumėte, kad naminės kainos žiūri į jūsų specifiniam biudžetui. Naminės vertės kyla, taip dabar yra laikas nupirkti ir sutaupyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *