Nestandartiniai baldai

parašė , 2013-12-20 12:34

Dauguma žmonių, kurdamiesi savo namus, nori, kad jie būtų išskirtiniai ir individualūs. Bene geriausiai tai gali užtikrinti nestandartiniai baldai, kurie puikiai gali derėti prie jūsų kuriamo interjero. Tokie baldai gaminami pagal individualius užsakymus, taigi, jie neabejotinai tiks kiekvieno skoniui.

Nestandartiniai baldaiKartais būna gana sudėtinga parduotuvėje rasti tokius baldus, kurie puikiai derėtų prie kuriamo interjero, o taip pat būtų ir reikalingų matmenų, kad baldai puikiai „įsipaišytų“ į tam tikrą aplinką. Turbūt nereikia nė sakyti, kad kartais iš tiesų sudėtinga apstatyti pailgą kambarį – atrodo, kad ir kaip planuotumėte, vis tiek rezultatas nėra toks, kokio norėtumėte. Išeitys gali būti kelios – tiesiog užsisakyti nestandartinius baldus, kurie galėtų padėti sušvelninti pailgo kambario įspūdį, arba tiesiog perskirti kambarį, pavyzdžiui, vienoje jo dalyje įsirengti svečių kambarį, miegamąjį ar svetainę, o kitoje dalyje įsirengti drabužinę. Pertverti kambarį nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio – jums net nereikės nieko mūryti, ir padaryti pertvarą padės slenkančios sistemos, kurios paskutiniu metu vis labiau populiarėja. Įrengtos stumdomos durys gali puikiai pertverti kambarį, ir tam nereikės sugaišti daug laiko ar išleisti krūvą pinigų.

Nestandartinius baldus jūs galite „susikurti“ patys – galite numatyti, kiek norimoje spintoje turi būti stalčių bei lentynų, o taip pat nustatyti, kokio aukščio turėtų būti stalčiai. Visa tai galite susikurti pasitelkę savo vaizduotę ir galvodami apie savo poreikius.

Galite nusibraižyti brėžinuką, kuriame bus pavaizduota jūsų norimų baldų vizija – tokiu atveju projektuotojui bus paprasčiau suprasti jūsų poreikius. Jums net nereikės patiems matuoti norimų baldų aukštį bei plotį – tą padarys į jūsų namus atvykęs projektuotojas. Taigi, išvengsite rizikos suklysti lubų aukštį ar plotį, kurioje vietoje turės stovėti baldai. Taigi, jums nereikės baimintis, kad galite suklysti, bandydami numatyti tikslius matmenis. Tai padarys atvykęs projektuotojas, o jums teliks pasirašyti sutartį dėl baldų gamybos ir sumokėti dalį pinigų – likusią sumą mokėsite tik tada, kai jūsų baldai jau bus pagaminti.

Šiandien nestandartiniai baldai gana populiarūs, ir visai ne be reikalo – susikurkite savo namus pagal individualų skonį, mėgaukitės jų jaukumu ir nustebinkite svečius!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *