Paskola bedarbiams

parašė , 2013-03-20 12:36

Kai prieita prie apdorojimo su išsimokslinimo kaina, yra daug finansų pasirinkimo, pasiekiamo kolegijos ėjikams. Tarp numylėtinių yra federalinės paskolos, kad padėtų apimti užmokestį mokymo ir pragyvenimo išlaidas. Bet per jų studijavimą, studentai ima daugiau kaip vienoje paskoloje, palikdami juos su didelėmis skolomis prie baigimo. Bet federalinės studentų paskolos paskola bedarbiams konsolidacijos programos gali palengvinti tą spaudimą.

Paskola bedarbiamsKaip su visomis skolos formomis, yra meno į efektyviai vadovaujančią kolegijos skolą, kuri reiškia atsargų planavimą. Bet kad visiškai turėtų naudos iš konsolidacijos programos, reikia atitikti komplekto reikalavimus, tokiu būdu kai prieita prie federalinių programų, ne tik bet kas gali gauti tokį.
Priežastis kreditas yra tokia, kad toks finansavimas yra rezervuotas tiems, kam reikia jo labiausiai, tuo tarpu privačioms konsolidacijos paskoloms gali padėti tie, kas tiesiog turi pertvarkyti jų išlaidas. Studentų paskolos, remtos ar išleistos federalinės vyriausybės, yra skirtingos. Bet yra kitų faktorių, kurie turi būti turėti galvoje taip pat.

Sąlygos federalinei Konsolidacijai

Kritiškas punktas yra, kad federalinės paskola bedarbiams studentų paskolos konsolidacijos programos yra suprojektuotos specialiai studentams, kurie gavo finansavimą iš jų federalinės vyriausybės. Dėl šios priežasties, jokios konfidencialiai išleistos paskolos nėra taikomos programai. Tai apima banko paskolas, kredito sąjungos paskolas, bet kokios paskolos, gautos nuo šeimos narių, ir kompanijos paskolu brokeriai paskolų.

Yra privačių konsolidacijos paskolų, pasiekiamų nuo tradicinių skolintojų, tokiu būdu vadovaujanti kolegijos skola, sukaupta nuo privačių paskolų, nėra problema. Bet privačių ir viešų paskolų terminai yra ganėtinai skirtingi. Federalinė finansinė pagalba yra pasiekiama su žemesnėmis palūkanų normomis negu tie nuo tradicinių skolintojų, ir bet kokios pastangos sumaišyti du viename konsolidacijos plane pamatys tą prarastą pranašumą.

Tačiau, studentų paskolos, kurios buvo gautos iš viešo šaltinio gali vis dar girti tokią pašalpą net po konsolidacijos. Vienas iš didžiausių pranašumų yra faktas, kad jokie kreditingumo patikrinimai nėra imti skolintojo.

Jokių Kreditingumo patikrinimų Pranašumas

Jokių kreditingumo patikrinimų pranašumų identifikavimas, kreipdamasis dėl federalinės studentų paskolos konsolidacijos nėra sunkus padaryti. Bet kokiam paskolos gavėjui, kuris kovoja sutikti atmokėjimą, bloga kredito daugybė yra beveik įsitikinimas. Ir dauguma atvejų, tai reikštų aukštesnę normą palūkanų, kurias įkrauna skolintojai, tokiu būdu darant konsolidacijos paskolą, potencialiai labiau varginančią negu naudingas.

Konsolidacijos paskola bedarbiams programos, kurios yra ar išleistos prie ar palaikytos federalinių vyriausybių nėra paveiktos kredito reitingo, todėl darydamos reikalingumą tikrinti atgyvenusios paraiškos rezultatą. Vietoj to, pretendentus apkaltina viena žema ir įperkama palūkanų norma, kad vadovaujanti kolegijos skola taptų tiek be įtampos kiek galima.

Bet tai neturi pasakyti, kad skolos įteikimas tokiu būdu daro viską lengva. Paprastas faktas yra, kad studentų paskolos turi būti grąžintos, ar federalinis ar privatus, taip galų gale yra atsakomybės tęsti atmokėjimą.

Sąlygos, kad Svarstytų

Yra kelios sąlygos į gavimą federalinės studentų paskolos konsolidacijos, kurią kiekvienas pretendentas turi žinoti. Pirma, kad būtų pripažintas paskola bedarbiams kaip būdamas pagalbos reikalingume, studentas turi būti procese grąžinti paskolą, nors atidėliojimas užmokesčių ar būdamas per grakštumo periodą yra priimtinas taip pat. Tėvams studentų į paskolos naudą, taip pat galima jei paskolos yra vardan tėvų.

Vadovaujančias kolegijos skolas, ne paprastas, bet, neabejotinai padaro paprastesnes per konsolidacijos procesą. Tai yra dėl jų žemesnės mėnesinės atmokėjimo sumos, bet tai tiktai pasiekiama, ilginant trukmę skolos – pavyzdžiui, nuo 20 metų iki 30 metų. Taip, tiesą sakant, palūkanos, iš tikrųjų užmokėtos, yra aukštesnės negu tai užmokėta reguliariose studentų paskolose. Tai yra priimtinas kompromisas kai stovėtas su neatidėliotinu finansiniu žlugimu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *