Blogo kredito supratimas įkeičia kreditus

parašė , 2013-05-21 12:56

Blogos kredito kreditas kreditas leidžia vartotojams su kai kuriomis blogomis žymėmis ant jų FICO pranešimo surasti, kad finansavimas turėjo nupirkti namus. Šitos blogos žymės gali atvykti iš daugelio skirtingų problemų, kurios svyruoja nuo neapmokėtos bibliotekos, puikios į bankrotą. Yra trys agentūros JAV, kurios laiko vartotojo skolinimosi ir užmokesčio istorijų taką, kad atsiskaitytų skolintojams. Subsvarbiausios kreditas aprūpina finansavimą šituos klientus.

Vartotojai su subsvarbiausiomis paskolomis užmokės didesnę palūkanų normą negu tie, kas turi geriau FICO daugybę. Šiandien, yra keli faktorių skolintojai, mano kainos nustatyme pasiskolinti pinigų. FICO rezultatas ir mokėjimo grynaisiais kiekis yra du pirminių faktorių, panaudotų, kad nustatytų tai, ką kreditas gavėjas iš tikrųjų užmokės palūkanų normose ant paskolų

Subsvarbiausios kreditas labiau tikėtina neš baliono užmokestį ar nubaudimą, jei kreditas gavėjas moka į priekį. Baliono užmokesčio ypatybė reikalingas, kad balansas būtų užmokėtas visiškai specifiniame punkte ateityje, apskritai penkerių metų žymėje. Išankstinio apmokėjimo nubaudimas reiškia, kad kreditas gavėjai moka mokestį, jei jie atsiskaito su savo balansu prieš kreditas galus.

FICO daugybė yra panaudota vartotojo kreditingumo nustatyme. Rezultatas yra pagrįstas sudėtingu algoritmu, kuris svarsto einamąsias sąskaitas ir seną istoriją. Nors ši sistema buvo išvystyta 1950-aisiais, jos plačiai paplitęs naudojimas tiktai prasidėjo prieš apytiksliai 20 metų. FICO daugybė svyruoja nuo 300-900. Aukštesni skaičiai rodo geresnį rezultatą.

Vartotojai su daugybe virš 650 turės nedaug sunkumo kvalifikavime svarbiausioms paskoloms. Šitie asmenys tikėtina gaus palūkanų geriausius kursus. Tie su daugybe daugiau kaip 620, bet po 650 manys, kad kreditoriai, šiek tiek daugiau svyruojantys skolina pinigus ir reikalingas daugiau dokumentacijos. Daugybė apačioje 620 reikalingas didžiausios apžvalgos.

Keli daiktai gali priversti vartotojus nukristi apačioje 620. Vienas užmokestis, kuris yra daugiau kaip 60 dienų vėlai sukels lašą. Du ar daugiau užmokesčiai daugiau kaip 30 dienų vėlai taip pat sukels lašą. Asmuo, kas turėjo bankrotus ar teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimus per praėjusius 24 mėnesius taip pat turės žemesnį FICO rezultatą.

Tuo metu, kai vartotojai gali turėti juodas žymes ant savo FICO rezultato ir pranešimo, jie dažnai sugeba finansuoti namus. Jei asmuo turi padorų mokėjimą grynaisiais ir gerą skolą į pajamų santykį, jis ar ji gali ruoštis blogoms kredito kreditas paskoloms. Jie turi laukti, kad užmokės šiek tiek daugiau už palūkanas turėti būsto nuosavybės pašalpą, apimdami statybą teisingumo į turtą su kiekvienu užmokesčiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *