Olandijos ambasada vilnius

Įžanga, kad paskolintų apytikrį apskaičiavimą ir baigiamąjį atskleidimą kreditai brokeriams

parašė , 2013-12-14 17:34

Vartotojas Finansinis Apsaugos Biuras (CFPB) netrukus debiutuos naujas kreditas atskleidimas kreditas Brokeriams ir kreditas Bankininkams panaudoti. Šitas naujas atskleidimas tikėtina paims vietą einamojo Gero Tikėjimo Apytikrio apskaičiavimo (GFE) ir Tiesos (TIL) Skolinime.

Tuo metu, kai pradinis atsakymas yra tikėtinas "Kas?!?! Naujos formos… Aš tik suvokdavau paskutinius vieno dolerio banknotus!" Pagalys su manimi truputį ir mes galime nagrinėti pasiūlytas formas ir kaip lengviausiai dirbti su jais.

Prieš šokinėjimą į naują formą, geriau žengti žingsnyje nugara ir suvokti, kodėl jie buvo sukurti pirmiausia. CFPB buvo sukurtas su ketinimu apsaugoti vartotojus, kurie užsiima finansiniais sandoriais ir padeda jiems priimti labiausiai išsilavinusį galimą sprendimą
Skaityti visą straipsnį “Įžanga, kad paskolintų apytikrį apskaičiavimą ir baigiamąjį atskleidimą kreditai brokeriams” »

Acer kompiuteriai

parašė , 2013-12-05 14:58

Turbūt ne vienam žmogui, norinčiam nusipirkti naują kompiuterį, iškyla klausimas: kokį gamintoją pasirinkti? Žinoma, vienareikšmiško atsakymo nėra ir net negali būti, nes viskas priklauso nuo paties pirkėjo poreikių ir gyvenimo būdo. Pasirinkimas gali būti labai platus, tai gali būti ir Apple, Samsung, Sony, Dell, Hp ar Acer kompiuteriai. Tikrai negalima skųstis, kad kompiuterių pasirinkimas yra pernelyg siauras, nes tai paprasčiausiai nebūtų tiesa. Vis dėlto, tai nepalengvina apsisprendimo, ir kuo didesnis pasirinkimas, tuo sunkiau apsispręsti. Jau seniai dauguma mūsų nebegali įsivaizduoti savo gyvenimo be kompiuterio: kasdien juo naudojamės darbe, pirkdami internetu ar bendraudami su draugais. Vis dėlto, kiekvieno mūsų poreikiai skiriasi, tad ir kompiuterio gamintoją renkamės pagal savo svarbiausius kriterijus. Apple kompiuterius dažniausiai renkasi tie žmonės, kuriems svarbus asmeninis įvaizdis. Tačiau tai, žinoma, nėra vienintelis dalykas, dėl ko Apple produkcija vertinama visame pasaulyje. Apple gamintojas yra patikimas ir užtikrina aukščiausios kokybės produkciją bei pirmauja technologijų vystymesi. Apple kompiuterius dažnai renkasi fotografai, dirbantys su nuotraukų redagavimo programomis, nes ekranas rodo itin natūralias spalvas.

Acer kompiuteriaiVerslininkai gana dažnai pasirenka Hp kompiuterius, nes jų dizainas atspindi gyvenimo būdą, Pro-book klasėsHp kompiuteriai skirti būtent verslininkams. Hp kompiuterius gana dažnai pasirenka ir tie žmonės, kuriems svarbi švaraus garso kokybė.

Skaityti visą straipsnį “Acer kompiuteriai” »

Blogo kredito supratimas įkeičia kreditus

parašė , 2013-05-21 12:56

Blogos kredito kreditas kreditas leidžia vartotojams su kai kuriomis blogomis žymėmis ant jų FICO pranešimo surasti, kad finansavimas turėjo nupirkti namus. Šitos blogos žymės gali atvykti iš daugelio skirtingų problemų, kurios svyruoja nuo neapmokėtos bibliotekos, puikios į bankrotą. Yra trys agentūros JAV, kurios laiko vartotojo skolinimosi ir užmokesčio istorijų taką, kad atsiskaitytų skolintojams. Subsvarbiausios kreditas aprūpina finansavimą šituos klientus.

Vartotojai su subsvarbiausiomis paskolomis užmokės didesnę palūkanų normą negu tie, kas turi geriau FICO daugybę. Šiandien, yra keli faktorių skolintojai, mano kainos nustatyme pasiskolinti pinigų. FICO rezultatas ir mokėjimo grynaisiais kiekis yra du pirminių faktorių, panaudotų, kad nustatytų tai, ką kreditas gavėjas iš tikrųjų užmokės palūkanų normose ant paskolų
Skaityti visą straipsnį “Blogo kredito supratimas įkeičia kreditus” »

Kreditai bedarbiams

parašė , 2013-02-24 07:01

Net nepaisant to, kad dauguma paskolos gavėjų negalėtų tikėti tuo, kietų skolinančių pinigų tiekėjai nori tiksliai to paties daikto kaip jūs, kuris šauna į reikšmingą potenciali investicija. Nors kieti pinigų skolintojai galėtų domėtis tam tikrais daiktais, kurie nėra tiek daug įmonės kitiems skolintojams, galutinis rezultatas yra, kas jie yra vis dar skolintojai. Ko jie ieško potencialaus paskolos gavėjo negalėtų būti labai kitoks negu tai, ko kiti skolintojai kreditai bedarbiams ieško, nors kažkoks skirtingumas galėtų pasirodyti čia ir ten. Kadangi kieti skolinantys pinigai apima potencialiai daugiau pavojų palyginti su skolinimu nuo finansų įstaigų, kietas pinigų skolintojas pažiūrės į jūsų paraišką kritiškai prieš sprendimą, ar tai yra verta galimybė ar ne.

Kreditai bedarbiamsJų ieškojime to, kad suprasti jus geriau kaip paskolos gavėją ir būti patikinti, kad jūs neneįvykdysite įsipareigojimų dėl paskolos atmokėjimo, jie užduos jums kai kuriuos klausimus, kad nustatytų jūsų tikimybę
Skaityti visą straipsnį “Kreditai bedarbiams” »

Dirbtiniai papuošalai

parašė , 2013-02-15 09:18

Tiffany Tikslios kopijos Sidabro Papuošalai: Holivudas, Žavesys, ir Jūs

Tai Tiffany tikslios kopijos Bižuterija ant jūsų riešo, ar ant jūsų piršto, ar jūsų kaklo lūkuriavimo, turi labiau žymiai kultūrinę reikšmę negu kaip tik gražus spindintis objektas. Iš tikrųjų, Tiffany & Co palaikė jo padėtį kaip vieną iš žinomiausių vardų papuošaluose, ne tik todėl, kad jų brangakmeniai yra neįtikėtini, bet todėl, kad tai yra vienas iš labiausiai nurodytų prekės ženklų masinėje kultūroje. Akivaizdžiausias ir Bižuterija yra, žinoma, iconic 1961 filmas, Tiffany Pusryčiai.

Tai yra nenuostabu, kad reikalavimas stulbinančius dirbtinius papuošalus yra sustiprintas žavaus atvaizdavimo garsaus prekės ženklo filme ir televizijoje. Pusryčiai Tiffany, pagrįsto Truman Capote novele, yra be abejo filmas, kuris įtvirtino Audrey Hepburn vietą kaip begalinę Holivudo piktogramą. Tai yra taip pat be abejo, kad filmas padėjo tvirtinti Tiffany vietą Amerikos vaizduotėje, kadangi skaičius vienas vadina elegancijoje ir prabangiame stiliuje.

Hepburn charakteris, mielas Niujorko Bižuterija Holly Golightly, padėjo tai geriausiai, kai ji pasakė, kad drabužių parduotuvė buvo “geriausia vieta pasaulyje, kur niekas blogai negali įvykti.” Tikrai, šis paslaptingumas įsmeigė protus ir žmonių širdis visur, ir antplūdis dėl aukštos kokybės tikslios kopijos sidabro papuošalų įrodo tai. Įdomiai, Tiffany parduotuvė atidarė savo duris sekmadienį pirmą kartą nuo 19-ojo šimtmečio, kad filmavimas galėtų paimti vietą – ir tai turbūt buvo ta to verta!

Audrey Hepburn tikrai nėra vienintelė žvaigždutė, kuri gynė prekės ženklą pokštelėjimo kultūroje. Galbūt dauguma iconic žvaigždutės istorijoje, Marilyn Monroe (kas iš tikrųjų buvo iš pradžių numatytas, kad vaidintų Hepburn vaidmenį Tiffany Pusryčiuose), atliko didžiulį vaidmenį jungime prekės ženklo su blizgesiu ir sidabrinio ekrano žavesiu.” Šalo už Tiffany ribų”, yra linija, kuri Perukai kino filmo, Choro Ledi. Galbūt puikiau, Monroe iconic atlikimas dainos “Briliantai yra Mergaitės Geriausias Draugas” 1953 filmo Džentelmenų, Nori, kad Blondinai paminėtų Tiffany & Co ne mažiau negu dukart! Toks patvirtinimas tikrai turėjo ilgalaikį padarinį.